"seks köleleri" kaçrılıp cinsel metalığa zorlanan kadınlar belgeseli / "sex slaves" documentary about women kidnapped and forced to have sex

yaklaşık yarım milyon kadın seks köleliği kıskacında.kaçırılan, ya da yurt dışında daha iyi şartlarda iş bulma ümidiyle kandırılan kadınlar öncelikle avrupa’ya ardından da ortadoğu, amerika ya da daha başka yerlerde zorla seks kölesi olarak çalıştırılıyor,uyuşturucuya bağımlı konuma getiriliyor, kendi istemleri dışında zorla cinsel ilişkiye sokularak her gün defalarca tecavüze uğruyorlar.doğu bloğu’nun çökmesinin ardından hızla gelişen mafya organizasyonlarının önemli gelir kaynaklarından olan bu ticaret gizli kamera çekimleri ve tanıklıklarla bu belgeselde.

an estimated half-million women are trafficked annually for the purpose of sexual slavery. the women are kidnapped or lured by traffickers who prey on their dreams of employment abroad ‚then they are exported to europe, the middle east, the united states and elsewhere, where they are sold to pimps, drugged, terrorized, locked in brothels and raped repeatedly. in eastern europe, since the fall of communism, sex trafficking has become the fastest growing form of organized crime, with moldova and ukraine widely seen as the centers of the global trade in women and girls. this documentary a unique hidden-camera look at this world of sexual slavery, talking with traffickers and their victims, and exposing the government indifference that allows the abuses to continue virtually unchecked. âsex slaves also follows the remarkable journey of one man determined to find his trafficked wife by posing as a trafficker himself to buy back her freedom.

ingilizce / ENGLISH!!!

indir / download:

http://rapidshare.com/files/100499786/Frontline_Sex_Slaves.avi.001
http://rapidshare.com/files/100499763/Frontline_Sex_Slaves.avi.002
http://rapidshare.com/files/100499805/Frontline_Sex_Slaves.avi.003
http://rapidshare.com/files/100499754/Frontline_Sex_Slaves.avi.004
http://rapidshare.com/files/100499788/Frontline_Sex_Slaves.avi.005

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: