busted – the citizen’ s guide to surviving police encounters

çoğu insan temel anayasal haklarından haberdar değildir, bilenler ise polislerin korkutmaları yüzünden bunlardan vazgeçerler. daha kötüsü; polis bu korkuları ve yasayı bilmeme durumlarını kullanarak insanları haklarından vazgeçirir ve hapse yerleştirir. bu yüzden washington’daki flex your rights ( fyr ) isimli eğitim grubu”  busted: the citizen’s guide to surviving police encounters ” ı yarattı. bu 45 dakikalık eğlenceli çalışma, gerçekçi bir şekilde polislerin ortak 3 senaryosunu – trafik kontrolü,  sokak kontrolü ve ev baskınlarını anlatıyor.

anlatıcı ira glasser  polisleri ” saklambaç oyununda ” nasıl başınızdan savabileceğinizi ve bunu haklarınızdan vazgeçmeden yapabileceğinizi, polisin taktiklerinden korkmamayı ve aynı zamanda kibar görünmeyi nasıl becerebileceğinizi ve ” hiçbir aramayı kabul etmiyorum ” gibi ifadelerin sizi nasıl hapishaneden uzak tutacağına dair bilgiler veriyor.

most people don’t know their basic constitutional rights, and those who do usually waive them in the face of police intimidation. worse, police rely on people’ s fear and ignorance of the law to trick them into waiving their rights, which often lands them in jail. that’s why flex your rights ( fyr )  created ” busted : the citizen’ s guide to surviving police encounters ” this fun 45 minute educational tutorial realistically depicts three common police scenarios – traffic stop, street stop, and home entry.

narrator ira glasser, shows you how to avoid cops, ” gotcha games ” as they try to trick you into waiving your rights; how to be courteous but not intimidated by police tactics; and how phrases such as ” i don’ t consent to any searches ” can keep you out of jail.

ingilizce / english !!!

indir / download:

http://rapidshare.com/files/393531604/busted_-_the_citizen_s_guide_to_surviving_police_encounters.part1.rar
http://rapidshare.com/files/393531360/busted_-_the_citizen_s_guide_to_surviving_police_encounters.part2.rar
http://rapidshare.com/files/393173760/busted_-_the_citizen_s_guide_to_surviving_police_encounters.part3.rar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: