bad seed: the truth about our food

” bad seed: the truth about our food ” dünyanın gıda kaynaklarını kirletme ve onların yerine genetiği ile oynanmış besin maddelerini onların yerine geçirme çalışmaları ile ilgili bir belgesel.

söylenen dünyanın gıda kaynaklarının mevcut nüfusa yetmediği, ve az gelişmiş ülkelerdeki açlığın sebebinin bu olduğu yönündedir. oysa ki hakikat kapitalizmin ihtiyacı olan sanayi faaliyetleri için alana gereksinim duyulmasından dünyanın yeşil alanlarının, ekilebilir topraklarının hızla sanayi bölgelerine çevrilmesinden dolayı olduğudur.

gdo’ lu besinlerin sağlıksızlığı ve canlıların hayatlarını tehlikeye atması bir yana, söylenen üzere bunun mevcut açlığa çare olmak gibi bir amacı da yoktur. olup biten sadece hızını alamayan kapitalizmin yaşamın devamı için gerekli olan gıdaları patent altına almaya ve fabrikasyon biçimde daha ucuza mal ederek, daha az bozulma sağlayarak pazarlama kaygısıdır.

belgeselde biliminsanları, aktivistler ve araştırmacıların görüşlerine başvurulmuş.

this documentary exposes a vast conspiracy to contaminate and control the world’s food supply through genetic engineering of food crops. leading scientists, researchers and activists present the facts that you need to know about genetically modified organisms (gmo’ s).

the methods used to genetically engineer plants are imprecise and extremely dangerous. eighty percent of food sold in north america already has ingredients made of gmo’ s s that have not been adequately tested for safety. this program presents all the facts about this alarming controversy and features the best-known, most credible bio tech / agriculture authorities in the world today.

ingilizce / english !!!

indir / download:

http://rapidshare.com/files/394863663/bad_seed.part1.rar
http://rapidshare.com/files/394971235/bad_seed.part2.rar
http://rapidshare.com/files/395019138/bad_seed.part3.rar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: