generation rx

yıllardır doktorlar, hükümet yetkilileri, gazeteciler ve daha niceleri psikiyatrik ilaçların çocuklar için faydalarını övdüler.rx nesli , “hikâyenin geri kalanı” ve bu benzersiz değişim döneminin batı kültürünü gerçekte nasıl meydana getirdiğini — ve toplumun ödediği bedelleri ortaya çıkartıyor.

rx nesli, tıp, etik, gazetecilik ve akademik alanlardan insanlarla, ilaç şirketleri ile fda arasındaki gizli anlaşmaları inceliyor ve doktorların tavsiyelerine uyan ailelerin gerçek hikayelerine tıbbi etiğin toptan reddi,rutinleşmiş kar hırsından doğan bir açgözlülük perspektifinden yaklaşarak ulaştığı çarpıcı ve yıkıcı sonuçları gözler önüne sermektedir.

for decades, scores of doctors, government officials, journalists, and others have extolled the benefits of psychiatric medicines for children. generation rx presents “the rest of the story” and unveils how this era of unprecedented change in western culture really occurred — and what price has been paid by the society.

by the expertise of internationally respected professionals from the fields of medicine, ethics, journalism, and academia,generation rx investigates collusion between drug companies and their regulatory watchdogs at the fda and focuses on the powerful stories of real families who followed the advice of their doctors — and faced devastating consequences for doing so. Ultimately,Generation RX may help parents decide whether the perceived benefits of these medications outweigh the serious risks to children.

ingilizce / english !!!

indir / download:

https://rapidshare.com/files/7935131/generation_rx.part1.rar
https://rapidshare.com/files/3961052311/generation_rx.part2.rar
https://rapidshare.com/files/1254413815/generation_rx.part3.rar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: